Regulamin

Regulamin korzystania z katalogu ezoterycznego tarot.com.pl

Właścicielem katalogu ezoterycznego tarot.com.pl jest Robert Wiertel Gdańsk ul. Kamieńskiego 9

Wpisy do katalogu przyjmowane są bezpłatnie na okres 12 miesięcy.

Publikując swoje ogłoszenie, zgadzasz się na poniższe zasady i wytyczne:

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany wszelkich ogłoszeń i informacji w celu zapobiegania nadużyciom i złemu zachowaniu się w treści, gdy będą obrażały uczucia i przekonania naszego ogółu odbiorców. Dotyczy to osób w każdym wieku, rasy, religii i narodowości.

Dlatego wszystkie ogłoszenia i informacje, które stanowią naruszenie naszych wskazówek podlegają usunięciu natychmiast i bez uprzedzenia.

Umieszczając wpisy na naszej stronie zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:
„Zgadzam się że będę odpowiedzialny za zamieszczane na stronie ogłoszenia i informacje. Nie będąc właścicielem tej strony ponoszę pełną odpowiedzialność za straty lub szkody wobec siebie i innych osób wynikające pośrednio lub bezpośrednio z Mojego ogłoszenia.”

Wytyczne zamieszczania na naszej stronie wpisu:

Wulgarny i nie kulturalny język nie będzie tolerowany. Konsekwencją naruszenia tej zasady będzie natychmiastowe usunięcie wpisu. W przypadku płatnej reklamy nie udzielamy zwrotu.

Poglądy rasistowskie, szerzące nienawiść, erotykę i pornografię wszelkiego rodzaju, obraźliwe komentarze będą usuwane. I to j/w w przypadku płatnej reklamy nie udzielamy zwrotu.

Nie wspieramy i nie akceptujemy działań, które są nielegalne według obowiązujących przepisów prawa.

Reklamy, które wydają się nam testem, żartem lub w inny sposób nieszczere, nieistotne oraz nie tematyczne będą usuwane bez zwrotu dokonanej opłaty.

Wpis do katalogu firm ezoterycznych musi być informację o osobie lub firmie prowadzącej działalność gospodarczą potwierdzoną wpisem w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub KRS – https://prod.ceidg.gov.pl , https://ems.ms.gov.pl

Dziękujemy za zrozumienie.

 

Close Comments